Zpět

Sazka -
Odpovědná firma

Chceme, aby měl zákazník v naše hry stoprocentní důvěru. Jdeme příkladem, proto se aktivně účastníme prevence v oblasti problémů spojených s hráčskou závislostí.

Zodpovědné hraní je pro nás samozřejmostí

Za standard loterního průmyslu považujeme veškeré aktivity týkající se zodpovědného hraní.

Ať už hraje zákazník kteroukoli hru, je nezbytné, aby v ní měl stoprocentní důvěru. Proto je pro nás naprostou samozřejmostí respektování regulačního rámce. Ten musí usilovat o vyváženou a dlouhodobě udržitelnou strukturu celého herního i hazardního průmyslu a chránit trh před nelegálními poskytovateli.

Pracujeme s principy a pravidly zodpovědného hraní a podporujeme je jako povinnou součást strategie všech subjektů podnikajících v loterním průmyslu.

SAZKA a.s. je aktivním členem a účastní se mezinárodního projektu organizovaného IRIS (Institut de relations internationales et stratégiques) a The European Lotteries a European Commission v boji proti ovlivňování výsledků sportovních soutěží. Cílem tohoto projektu je vznik jednotné strategie a národních programů v boji proti ovlivňování sportovních výsledků. 

Společnost se aktivně zapojila do odborné diskuse na téma rizikovosti hazardních her v podmínkách v ČR, kterou zastřešilo Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti, které je organizační součástí sekretariátu Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky při Úřadu vlády České republiky.

 

MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

 

Kontakt na adiktologa: Středisko prevence a léčby drogových závislostí Drop In o.p.s., Kobrova 10, Praha 5, 150 00, tel.: 257326080, cnp@dropin.cz, www.dropin.cz. Celý seznam institucí najdete na Mapě pomoci.
 

Bezpečnost a regulace jsou pro nás zásadní

Hlavním předmětem naší činnosti je provozování okamžitých a číselných loterií, sportovních a kurzových sázek a jiných podobných her v souladu se zákonem č. 202/1990 o loteriích a jiných podobných hrách, v platném znění. Sazka a.s. je řádným členem největších a nejvýznamnějších mezinárodních loterních organizací – European Lotteries (EL) a World Lottery Association (WLA).

V roce 2015 se stal generální ředitel Sazky Robert Chvátal viceprezidentem European Lotteries. Jsme držiteli mezinárodní certifikace. Certifikát ISO/IEC 27001:2013 dokládá implementaci Systému řízení informační bezpečnosti (ISMS) dle mezinárodního standardu a jeho trvalý rozvoj. Jeho získání bylo nutné pro udělení certifikátu WLA-SCS, kterým Světová loterní asociace (WLA) potvrdila, že Sazka beze zbytku dodržuje zásady a bezpečnostní požadavky loterního průmyslu.

Dokazujeme tak, že patříme i v bezpečnostních standardech mezi světovou špičku. Naši zákazníci mají jistotu, že máme citlivou oblast bezpečnosti dat plně pod kontrolou.

Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí.

Děkujeme za pochopení.
Zpět Pokračovat