Zpět

Herní limity zodpovědného hraní

Na základě nového zákona o hazardních hrách, který je účinný od 1. 1. 2017, si mohou účastníci hazardních her nastavit sebeomezující opatření neboli herní limity. Tyto limity si můžete nastavit při registraci na Sazka.cz a také při každém dalším přihlášení v sekci Můj účet.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Druhy herních limitů

 

1. Počet přihlášení za jeden kalendářní měsíc

Tímto limitem omezíte počet přihlášení do svého účtu na Sazka.cz za jeden kalendářní měsíc. Upozorňujeme, že do limitu se počítají všechna přihlášení, tedy i přihlášení poté, co jste automaticky odhlášeni pro nečinnost.

 

2. Doba přihlášení za den

Tímto limitem omezíte dobu, po kterou budete přihlášeni do svého účtu na Sazka.cz. Jakmile tato doba uplyne, systém vás automaticky odhlásí. Do limitu se počítá veškerý čas strávený na Sazka.cz, i když se několikrát za den přihlásíte a odhlásíte.

 

3. Pauza po odhlášení

Tímto limitem nastavíte dobu, během které nebudete mít možnost si po svém odhlášení a následném přihlášení vsadit v žádné hře. Systém vám dovolí přihlásit se do svého účtu na Sazka.cz a například zkontrolovat svou výhru nebo si vybrat své peníze, sázení ovšem nebude povoleno.

 

4. Výše sázek za den

Tímto limitem omezíte maximální částku, kterou budete moci vsadit za jeden den.

 

5. Výše sázek za kalendářní měsíc

Tímto limitem omezíte maximální částku, kterou budete moci vsadit za jeden kalendářní měsíc. Upozorňujeme, že pokud jste nastavili i denní limit výše sázek, měly by oba limity být ve vzájemném souladu. Vaši hru vždy zastaví limit, který jste si nastavili nejpřísněji.

 

6. Čistá prohra za den

Tímto limitem omezíte maximální částku své čisté prohry za jeden den. Čistou prohrou za jeden den se rozumí rozdíl mezi vašimi sázkami, které jsou vyhodnoceny týž den, a výhrami z nich. Sázky, které jsou vyhodnoceny v jiném dni, se do tohoto limitu ze zákona nezapočítávají.

 

7. Čistá prohra za kalendářní měsíc

Tímto limitem omezíte maximální částku své čisté prohry za jeden kalendářní měsíc. Čistou prohrou za jeden měsíc se rozumí rozdíl mezi vašimi sázkami, které jsou vyhodnoceny tentýž měsíc, a výhrami z nich. Sázky, které jsou vyhodnoceny v jiném měsíci, se do tohoto limitu ze zákona nezapočítávají. Upozorňujeme, že pokud jste si nastavili i denní limit čisté prohry, měly by oba limity být ve vzájemném souladu. Vaši hru vždy zastaví limit, který jste si nastavili nejpřísněji.

 

Kontakt na adiktologa

Pokud máte problémy s hazardním hraním, můžete se obrátit na odborné instituce, které se zabývají prevencí, poradenstvím a léčbou patologických hráčů, a mohou vám tak pomoci.

Celý seznam institucí naleznete zde.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí.

Děkujeme za pochopení.
Zpět Pokračovat