Zpět

Ochrana
osobních údajů

Informace o našich zákaznicích maximálně chráníme.

1. Zásady ochrany osobních údajů

A. Správce údajů

Správcem osobních údajů shromažďovaných prostřednictvím webových stránek SAZKA, a.s. je: SAZKA a.s. IČ : 26493993 Sídlo: K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9 Zapsaná do obchodního rejstříku u Městského soudu v Praze pod sp. zn. B 7424 (dále jen "SAZKA").


Společnost SAZKA ctí zásadu ochrany osobních údajů svých zákazníků – naším cílem je chránit Vaše osobní údaje a dodržovat právní předpisy týkající se ochrany takových údajů. Tento dokument poskytuje ucelený přehled o druhu informací, které prostřednictvím webových stránek SAZKA a.s. shromažďujeme, a o tom, jak tyto informace používáme a chráníme. Naleznete zde rovněž výčet Vašich práv týkající se ochrany údajů a informaci o tom, jak nás můžete kontaktovat. Tyto Zásady ochrany osobních údajů se týkají webových stránek SAZKA, a.s. Nevztahují se například na proužkovou reklamu (bannery), inzeráty či reklamní akce, které případně sponzorujeme, nebo na nichž se podílíme, na webových stránkách vlastněných třetími osobami.

 

B. Osobní údaje a jejich používání

Jaké údaje shromažďujeme a proč

Za "osobní údaje" považujeme informace, které od Vás shromažďujeme a z kterých lze zjistit Vaši osobní totožnost jako např. Vaše jméno, adresa, telefonní číslo (včetně čísla mobilního telefonu), údaje týkající se platebních karet, zobrazované jméno (přezdívka), e-mailová adresa, věk, pohlaví a rodinný stav; mohou sem však patřit i další informace, jako např. nákupní zvyky a preference, jakož i informace o životním stylu – např. o zájmech a koníčcích.
 

Ujišťujeme Vás, že nebudeme shromažďovat žádné osobní údaje z Vašich návštěv na naší stránce, ledaže byste nám tyto informace poskytli dobrovolně. Pokud nám dobrovolně poskytnete osobní údaje prostřednictvím webových stránek SAZKA, a.s., bude zřejmé, pro jaké účely chceme tyto údaje použít, a požádáme Vás o souhlas s takovým použitím. Tyto údaje následně použijeme pouze pro uvedené účely. Mezi obvyklé účely patří například:

1. Odpovědi na Vaše dotazy

Osobní údaje poskytnuté na přihlášce do reklamní akce můžeme použít pro účely řízení takové akce v souladu s jejími stanovenými pravidly. Taková pravidla mohou vyžadovat zveřejnění zkrácených údajů o výhercích a může být nezbytné, aby se výherci zúčastnili budoucích reklamních akcí. Reklamní akce mohou pro nás zajišťovat externí agentury, které tak mohou získat přístup k vámi poskytnutým údajům (viz zpracovatelé údajů).

2. Účast v reklamní akci

Osobní údaje poskytnuté na přihlášce do reklamní akce můžeme použít pro účely řízení takové akce v souladu s jejími stanovenými pravidly. Taková pravidla mohou vyžadovat zveřejnění zkrácených údajů o výhercích a může být nezbytné, aby se výherci zúčastnili budoucích reklamních akcí. Reklamní akce mohou pro nás zajišťovat externí agentury, které tak mohou získat přístup k vámi poskytnutým údajům (viz zpracovatelé údajů).
 

3. Přímý marketing v budoucnosti

Pokud se rozhodnete, že chcete dostávat tyto materiály, budeme Vám čas od času zasílat informace anebo nabídky, které se týkají našeho zboží anebo služeb, o nichž si domníváme, že by vás mohly zajímat. Budete-li s tím souhlasit, můžeme také Vaše údaje sdílet s dalšími pečlivě vybranými společnostmi, nebo jim je předat. Tyto společnosti Vám následně mohou zasílat informace anebo nabídky týkající se jejich zboží anebo služeb, jak bude uvedeno v době, kdy od vás budeme údaje shromažďovat. Můžete však kdykoli svůj souhlas se zasíláním takových informací a nabídek odvolat ("odhlásit se"). Vyplníte-li své osobní údaje na webových stránkách SAZKA a.s. a tyto údaje odešlete, berete na vědomí a souhlasíte se zasíláním obchodních sděleních včetně sděleních o loteriích a hrách provozovaných společností SAZKA a.s. prostřednictvím SMS zpráv, emailů, jakož i dalších elektronických prostředků.(v) Návštěva na internetových stránkách Můžeme také shromažďovat údaje o Vaší návštěvě na našich internetových stránkách a jiných podobných stránkách podle Vašich aktivit v našem on-line systému. Tato data však nejsou osobní a neidentifikují Vaši osobu. Mohou zahrnovat stránky, které navštěvujete, a produkty a služby, které jste si prohlíželi nebo objednali. To nám pomáhá do budoucna rozvíjet a modifikovat naše služby podle Vašich individuálních potřeb a preferencí. Tyto údaje jsou už klasifikovány jako důvěrné a je s nimi zacházeno příslušným způsobem. Zejména pokud jsou používány ve spojení se jménem a adresou za účelem poskytování "služeb poskytnutých na objednávku".

4. Plnění smlouvy/objednávky

Osobní údaje, které nám poskytnete při objednávání našeho zboží nebo služeb, můžeme použít při plnění takové objednávky a může být nezbytné, abychom takové údaje sdělili třetím osobám, například společnostem zajišťujícím platby platebními kartami nebo přepravcům zboží.

C. Zpracovatelé údajů
D. Bezpečnost
E. Vaše práva
F. Kontaktní údaje
G. Jiné shromažďované informace

2. Změny v právních ujednáních

Společnost SAZKA a.s. si vyhrazuje právo měnit na základ vlastního uvážení tato právní ujednání, vždy však o tom uživatele této stránky na tomto místě informuje.

Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí.

Děkujeme za pochopení.
Zpět Pokračovat